Druk cyfrowy


drukarnia cyfrowa wrocław

 

Druk cyfrowy, ze względu na swoje właściwości, polecany jest przy mniejszych nakładach, nawet od pojedynczych egzemplarzy. W porównaniu do druku offsetowego sam proces druku także jest krótszy, co przekłada się na termin realizacji zamówień. Ponieważ jest to druk bezpośredni, a więc z pliku cyfrowego prosto na materiał zadruku, nie wymaga przygotowywania matryc drukarskich. Dzięki temu realizujemy nakłady w dowolnej ilości, podobnie ewentualne dodruki. Istnieje również możliwość wykonania odmian wydruku, co jest przydatne np. przy imiennych zaproszeniach, wizytówkach, biletach lub innych, personalizowanych wydrukach. Druk cyfrowy jest odpowiedni dla wielu materiałów drukarskich o różnej gramaturze i powierzchni.

Nasza wrocławska drukarnia cyfrowa realizuje druk cyfrowy w zakresie m.in. wizytówek, cenników, instrukcji, zaproszeń, naklejek i innego typu wydruków.

Szukają Państwo najlepszej oferty na druk cyfrowy we Wrocławiu i nie tylko? Zachęcamy do kontaktu z drukarnią cyfrową i offsetową Ultima Druk. Doradzimy Państwu najlepsze rozwiązania, zaproponujemy atrakcyjne warunki, przygotujemy indywidualną, korzystną wycenę zamówienia i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości.

WYDRUKI OD 1 SZTUKI

Realizujemy wydruki cyfrowe w formatach A3, A4.

Nasza oferta obejmuje druk cyfrowy w każdej ilości, nawet pojedynczych egzemplarzy.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą najtańszego we Wrocławiu druku cyfrowego i kontaktu z nami w sprawie wyceny zamówienia.