Gazetki reklamowe


W ofercie drukarni Ultima Druk z Wrocławia znajdziecie Państwo również druk gazetek reklamowych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Gazetki reklamowe są nieco obszerniejszą formą ulotek. Mamy z nimi do czynienia przede wszystkim właśnie w wypadku druków reklamowych, rozdawanych na ulicach, czy tygodniowych ofertach marketów, które dostajemy do skrzynek pocztowych. Są niewielkie, poręczne, nadają się choćby do rozdawania przechodniom, mieszczą się w skrzynkach na listy, lecz są obszerniejsze od jednostronnych druków, dzięki czemu można w nich zawrzeć więcej treści i interesujących klientów informacji. Pozwala to również na atrakcyjne połączenie grafiki z treścią tekstową. Gazetki reklamowe to popularne rozwiązanie marketingowe w wielu dużych i małych miastach Polski, także we Wrocławiu, druk gazetek jest więc z pewnością propozycją dla Państwa firmy.

Druk gazetek realizujemy w technice offsetowej, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu niskie, atrakcyjne ceny przy wysokich nakładach. Indywidualna wycena to gwarancja najlepszego cennika i oferty dopasowanej do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Zadbajcie Państwo o to, aby Państwa firma i oferta korzystnie zaprezentowały się przed potencjalnymi odbiorcami. Zapewnić sobie możecie to dzięki wydrukowanym w doskonałej jakości gazetkom reklamowym, które zrealizuje dla Was Ultima Druk z Wrocławia!

Przeglądajcie Państwo naszą pełną ofertę – w razie pytań i wątpliwości, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do wysyłania zapytań poprzez formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia ceny zamówienia.